MASZYNY DO PRODUKCJI SZYB ZESPOLONYCH

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie rodzaje maszyn do produkcji szyb zespolonych od pojedynczych maszyn stanowiących część pełniej linii technologicznej do kompletnych w pełni zautomatyzowanych linii produkujących szyby zespolone (firma I-TECH).

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy HDT, uznanego producenta mieszalników mas i zamrażarek do mas dwuskładnikowych.

Współpracujemy z firmą Rjukan, producentem uniwersalnych giętarek do profili dystansowych.

Szlifierki

Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Zafferani, uznanego producenta maszyn do obróbki szkła, szlifierek, wiertarek, myjni do szkła.

Piece do hartowania szkła

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Shanghai Refine Machinery, producenta wysokowydajnych pieców do hartowania szkła. Piece powstają we współpracy ze specjalistami z Finlandii, którzy zdobywali doświadczenie w uznanych europejskich firmach.

Napełniarki do gazu, analizatory, urządzenia kontrolne – Helantec

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Helantec na rynku polskim. Oferujemy pełny serwis oraz wszystkie materiały eksploatacyjne, jak również przeglądy dostarczanych przez nas urządzeń.

Napełniarki do gazu

Oferta obejmuje zarówno urządzenia przeznaczone dla małych zakładów, jak i wysokowydajne rozwiązania przeznaczone do współpracy z liniami produkcyjnymi – napełniarki o wydajności od 150 do 1.800 jednostek na zmianę.

Urządzenia do kontroli jakości

Analizatory umożliwiające pomiar koncentracji gazu w szybie.

Urządzenia do kontroli szczelności (poszukiwania wycieków gazu).

Zintegrowane z prasą gazową urządzenia, do monitorowania procesu napełniania gazem.

Urządzenia do kontroli proporcji mieszania w mieszalnikach do 2-składnikowych mas uszczelniających.

Urządzenie do wyrównywania ciśnienia

ISO Altimeter – urządzenie umożliwiające dostosowanie ciśnienia wewnątrz szyby zespolonej, do warunków występujących w miejscu montażu końcowego. W pełni profesjonalne rozwiązanie, zastępujące powszechnie stosowane zawory do wyrównywania ciśnienia.

Serwis

Oferujemy serwis wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń. Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.  Serwis wykonuje naprawy bieżące oraz naprawy główne maszyn w siedzibie firmy oraz bezpośrednio u klienta. Dysponujemy rozbudowanym magazynem oryginalnych części eksploatacyjnych.